Bayan Dansçı İş İlanları | Kons iş ilanlari,Gazino iş ilanlari,

Dansöz İlanları

Bayan Dansçı İş İlanları

Tarafından  | 

İlanımız Tüm Türkiye olmak üzere bayan dansçı iş ilanı  ilanımıza başvurarak Türkiye geneli için dansçılar arıyoruz. Türkiye’nin en seçkin gazino menajerliği , yine Türkiye genelinde olmak üzere bayan dansçı aranıyor.Gece hayatının vazgeçilmezi olan dansçılar genel anlamda iş arama yöntemi olarak ciddi araştırmalar yapmaktadırlar, dansçı iş ilanları hemen hemen her mekanda bulunmaktadır. Gece hayatının vazgeçilmesi olan gazinolar dansçı arayan mekanlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Solist arayan mekanlar ya da kons , solist arayan mekanlar genel olarak Türkiye’de bu işi en ciddi şekilde yapan ve tüm mekanlara solist, konsomatris temin eden bizim tarafından yapılmaktadır.

Dansçı İş İlanları 

Eğlence sektöründe en çok tercih edilen bayan dansçılar işlerinde tecrübeli olması için ön hazırlığa tabii tutulmaktadırlar. Ön çalışma ile çalışma ortamına elverişli hale getirilen dansçılar özel olarak aldıkları eğitimler sayesinde mekanı capcanlı tutmayı başarmaktalar. Dansçı arayan gazinolar için, bayanları seçme aşamasında bazı kriterler uygulamaktadır, bu kriterler başlıca şu şekildedir; 

  • 18 yaşını doldurmuş bayanlar dansçı ilanı başvurusu yapabilir.
  • Tecrübeli yada tecrübesiz dansçı bayanlar ilana başvuru yapabilirler, tecrübesiz dansçı bayanlar için de aynı zamanda dans eğitimi vermekte ve dansçı olarak işe hazırlamaktayız. 
  • Türkiye geneli ilan olduğu için nerede olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda şehir dışında da çalışmak istiyor iseniz konaklama ve yol masrafları da karşılanmaktadır. Şehir dışı olarak çalışacak bayanların konaklayabilme ile ilgili problemlerinin olmaması gerekir.
  • Seyahat engeli olmayan bayanlar öncelikli tercih sebebidir.
  • Giyimine bakımına, makyajına ve kişisel bakımına özen gösteren bayanlar işe alınacaktır.
  • Konuşması düzgün, diksiyonu iyi bayanlar işe alınacaktır.

Bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimiz güvencesi altında çalışabilirler.  Gazinolarda dans ederek yüksek fiyatlarla çalışmak ve geçiminizi bu şekilde sağlamak isterseniz dansçı iş ilanımıza başvurarak bizi arayarak veya whatsapp hattımınzdan bize yazarak başvurabilirsiniz.

 

Dansçı Ücretleri 

Gece kulübünde dansçı olarak çalışmak istiyorsanız, bu ilana başvuru yapmak ve telefonumuzdan bizi aramanız yeterli olacaktır. Günlük yüksek ve net başlangıç fiyatları olan 200-500 TL ile dansçı ücreti alabilir.

Eğlence mekanlarımızda çalışmak üzere 18-35 yaş arası, diksiyonu düzgün, güler yüzlü bayan çalışan aramaktayız, huzurlu ve elit mekanlarda dolgun maaşlar sizleri bekliyor! Ulaşım, konaklama, yemek, SSK tarafımızdan karşılanmakta ve tüm sosyal haklarınıza tarafımızdan kesinlikle saygı gösterilmektedir. Mekanlarda  konsomatris olarak çalışmak isteyen bayanlar için Konsomatris İş İlanımıza göz atabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Whatsapp ; 0541 670 68 00 / 0545 818 06 46

Tel ; 0541 670 68 00 / 0545 818 06 46

İletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.