Bayan Garson İş İlanları | Kons iş ilanlari,Gazino iş ilanlari,

Bayan Garson

Bayan Garson İş İlanları

Tarafından  | 

Türkiye genelinde gazino , gece kulüpleri ve eğlence merkezlerinde çalışmak üzere bir çok bayan garson aranıyor. Menajerliğimiz aracılığı ile Türkiye’nin çeşitli yerlerinde ki en seçkin gece kulüplerinde ve gazino pavyonlarında çalışacak yüksek bütçeli , dolgun ücretli, konaklama ve kalacak yer imkanları olan bayan garsonlar işe alınacaktır.

Bizimle çalışmak istiyor iseniz yapmanız gereken şey ilanın altında bulunan whatsapp ve telefon hattımızdan bizim ile irtibata geçmek olacaktır.

 

Türkiye geneli için açılmış bir ilandır. Kontenjan sayısı ve sınırı yoktur. Bir çok bayan garson işe tüm Türkiye’de çalışmak üzere alınacaktır. Özellikle ege gazinolarında , iç anadolu pavyonlarında ve marmara ile akdeniz bölgesi gece kulüplerinde çalışmak üzere bayan garsonlara acil olarak ihtiyaç bulunmaktadır.  Çalışacak bayan garsonların günlük net yevmiyeleri ortalama 150 tl ve de 250 TL arasında olup dolgun ve net olarak verilecektir.

 

Bayan Garson

Konaklamalı olarak çalışacak bayanların konaklamaları sanatçı menajerliğimiz aracılığı ile çalışılacak mekanlara ve gazinolara tarafımızdan yaptırılacaktır. Yemek masrafları yol gibi masraflar ile tüm sosyal haklar çalışacak bayan garson adaylarımıza sağlanacaktır.

 

Eğlenceli ve keyifli bir iş ortamında çalışırım derseniz bu ilana başvurmanız yeterlidir. İşe alınacak bayanlarda aradığımız özellikler, bayanların kalabilme problemi yok ise yine garson bayanların seyahat engeli yok ise, yaşınız 18 ile 35 yaşları arasında ise, eğlenmeyi ve eğlendirmeye seviyorsanız, bakımınıza giyim kuşam ve makyajınız gibi kişisel bakımın konusunda hassas davaranıyor iseniz bu ilana başvurabilirsiniz.

 

Her türlü bilgiyi tarafımızdan edinebilir, ya da anında işe başlayabilirsiniz. Sizler için her türlü imkanı sağlıyor, çalışıp para kazanmanızı temenni ediyoruz. Ortalama ücretlendirmelerimiz ise şu şekildedir, daha sağlıklı bilgi için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bayan Garson kons , barmaid oryantal dansöz veya dansçı olacak bayanların Günlük net yevmiyeleri aşağıda ki gibidir.

Bayan Kons : 300-700
Bayan Solist: 350-800 tl
Bayan Dansçı: 200-500 tl
Bayan Oryantel: 250 500 tl
Salon Hostesi: 100-150 tl

 

 

Günlük, olmak üzere ödemeniz mekanımızda net olarak gerçekleştirilmektedir. 

Türkiye genelinde ki gazinolar, Ankara, izmir, izmit, kocaeli, hatay, mersin, istanbul, adana, gaziantep, bursa, şanlıurfa, tekirdağ, edirne, balıkesir, antalya, manisa, konya, çorum, çankırı, kayseri, eskişehir, çanakkale, muğla, ısparta gazinoları için ve diğer illerimiz ve turistik ilçelerinde ki gazinoları için geçerlidir. Konaklama ve seyahat engeli olmayan bayanlar tüm Türkiye geneli olarak  ta bu ilana başvurabilirler.

Whatsapp ; 0541 670 68 00 / 0545 818 06 46

Tel ; 0541 670 68 00 / 0545 818 06 46

İletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.