Kapat

Kons, Konsomatris Nedir, Nasıl Olunur

Efeler kons iş ilanları

Kons, konsomatris kelimesinin kısaltmasıdır.

Kons (konsomatris) bayan; eğlence mekânlarında çalışan ve gelen müşterilerle sohbet muhabbet ederek masa hesabını yükseltip çalıştığı mekâna ve kendine kazanç sağlayan kişilerdir.

Kons Bayan Çalışan Ne iş yapar?

Konsomatris olmak için tecrübeli olmanız gerekmez, işe başlamanızın ardından menajerliğimiz tarafından bilgi ve eğitim verilmektedir. Başvuru yapmanız için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Kons bayanlar; gece hayatının en büyük parçası olan eğlence mekânlarında müşteri ile yakından ilgilenir ve keyifli vakit geçirmesini sağlar. İyi bir kons kadını gelen müşteriyi iyi tanıyıp, anlayıp analiz etmeli ve beklentisini üst düzeyde karşılamalıdır. Çünkü gelen müşteri size hayat hakkında sorunlarını kimi zaman kimseye anlatamadığı konuları anlatacaktır. İyi bir kons kadını da müşteriye doğru soru sorduğunuzda ve istediği cevabı verdiğinizde müşteri memnun kalacak ve bunun sonuncunda bol satış olacaktır.  Kesin olan bir şey var ki müşteri mekâna iyi vakit geçirmeye ve kendisini anlayan güzel bir kadın için geliyor.

Kons bayanlar nerelerde çalışır?

Kons bayanlar; çeşitli eğlence mekânlarında ve gece çalışırlar.

Sizlerde kons olarak çalışmak istiyorsanız ve kendinizden eminseniz çalışmak istediğiniz eğlence mekânının ajans hizmeti kullanabilir ya da iyi bir ajans şirketi ile işe başlamanız mantıklı olacaktır.

Kons nedir? Nasıl olunur? eğlence mekânlarında iş ilanları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir güvenilir ve elit mekânlarda çalışabilir, yılların verdiği tecrübelerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz.

Pavyonda Çalışan Konsomatris Kadınlarla İlgili Gerçekleri Bilmiyorsanız Şimdi Öğrenebilirsiniz

Kons Bayanda Olması Gereken Özellikler

 • Düzenli ve disiplinli olması
 • Fiziğinin düzgün ve diksiyonunun güzel olması
 • Seyahat engelinin bulunmaması
 • Müşterilerle beraberlik yaşamaması
 • Mini ve topuklu giyim konusunda rahat olması

Neden Bizimle Çalışmalısınız

 • Doğuş menajerlik olarak önceliğimiz kaliteli hizmet sunmaktır.
 • Avans olanağı
 • Yaşam standardının üstünde  net ve yüksek ücret
 • Rahat, güvenli ve sağlıklı konaklama
 • Türkiye genelinde nezih ve kaliteli mekânlar
 • Tüm sosyal hakların karşılanması
 • Her türlü sorun karşısında çözüm odaklıdır

Ve daha sayamadığımız birçok avantajlı hizmetimizle sizlerin emrinizdeyiz. En iyi menajerlik hizmeti ve sayamadığımız birçok imkânlar ile Doğuş menajerlik hizmetinizde.

Türkiye’deki yaşam imkânlarının üstünde elit ve kaliteli bir yaşam sürdürmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Tel: 0 535 315 06 46

Whatsapp: 0 535 315 06 46

 

 

 

Kons iş ilanları
Hemen Ara..!
Kons iş ilanları
Bilgi Al..!
kons iş ilanları pavyon iş ilanları gazino iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanlarıpavyon iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanlarıpavyon iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları